Domek Pod Izbicą w Karpaczu - Karpacz
Karpacz to jeden z popularniejszych kierunków górskich zimą jak i latem! Kiedy aura pogodowa jest lepsza, warto spróbować swoich sił i wejść na Śnieżkę, a oprócz niej warto zwiedzić zaporę na Łomnicy, Dziki Wodospad oraz trasy turystyczne. Warto również zobaczyć Kościół Wang, Muzeum Zabawek i Karkonoskie Tajemnice. Wybierz Karpacz i rezerwuj miejsce na wypoczynek - pokoje, apartamenty, domki czy pensjonaty z widokiem na góry. Najlepsze oferty czekają!
Domek Pod Izbicą w Karpaczudomki letniskowe i całoroczne
Góry
Cena od
280 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
Cena od
280 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od: 280 PLN / 1 dzień
Obiekt Domek Pod Izbicą w Karpaczu położony jest w miejscowości Karpacz. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Świątynia Wang – 5 km, Tor Saneczkowy – 2,2 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
W naszej ofercie m.in.: Możliwe wystawienie faktury, narciarstwo, bezpłatny parking, parking, parking na miejscu, prywatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Domek Pod Izbicą w Karpaczu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 6 osobowy (2 duże łóżka podwójne, 1 rozkładana sofa - 42 mkw).


Karpacz
Oferta naszego partnera Booking.com BG.240200
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: wakacje123.plnoclegi w górach